הכנת עלי טבק להמשך עיבוד במפעל פיליפ מוריס
ללא קטגוריה

האם ניקוטין מזיק לבריאות?

בשנת 1964 פירסם לראשונה משרד הביאות האמרקאי מחקר אשר קושר את עישון הסיגריות למחלות לב ולסרטן. מאז ועד היום ניקוטין, החומר הממכר בסיגריות, נתפס כחומר הבעייתי בסיגריה. אך האם ניקוטין הוא באמת חומר רעיל שהורג מיליונים מדי שנה, או שהוא זוכה ליחסי הציבור הרעים רק בגלל הקשר ההדוק שלו לסיגריות?

חדשות אידוי

משרד הבריאות הבריטי: סיגריות אלקטרוניות מזיקות פחות מסיגריות רגילות

משרד הבריאות הבריטי ( Public Health England – PHE) הינו אחד הגופים המתקדמים בעולם בחקר השפעותיהן הבריאותיות של הסיגריות אלקטרוניות. לאחרונה יצא המשרד בקמפיין שמטרתו לשכנע יותר מעשנים כי השימוש בסיגריות אלקטרוניות מזיק הרבה פחות מעישון סיגריה רגילה.

Flowermate Hybrid X
ללא קטגוריה

האם אידוי בטוח? ההבדלים בין עישון ואידוי קנאביס

מחקרים שהתבצעו במטרה לגלות האם אידוי קנאביס בריא יותר מעישון, גילו ללא יוצא מן הכלל, כי אידוי אכן בריא יותר מעישון, אך לא רק. זוהי גם דרך יעילה יותר לניצול כמות גדולה יותר של החומרים הפעילים הקיימים בפרח.

נוזל אידוי מבוסס מלחי ניקוטין של חברת A-Vape
ללא קטגוריה

ניקוטין מלח: מה זה ובמה הוא שונה מהניקוטין הרגיל

כמו כל תחום טכנולוגי, גם תחום האידוי עובר התפתחות מהירה. הפופולריות העולה של סיגריות אלקטרוניות, בעיקר בקרב מעשנים שמחפשים תחליף לסיגריות הרגילות, מביאה את יצרני נוזלי האידוי לחפש טכנולוגיות ופיתוחים חדשים על מנת לשפר את חווית האידוי ולהקנות לה הרגשה שמזכירה יותר עישון.

×

עגלת קניות