מיניפיט (Minifit) כשמו כן הוא, מכשיר קטן (בגודל של אגודל של אדם בוגר!) שיתאים לכם בדיוק לכף היד. אך אל תתנו לגודל שלו לבלבל אותכם, מדובר באחד המכשירים הקטנים והחזקים ביותר שקיימים היום בשוק.

תוכן עניינים

  1. סקירה טכנית
  2. ביצועים
  3. למי אנחנו ממליצים את המכשיר
  4. אמ;לק

סקירה טכנית של מכשיר ה- Minifit

ה- Minifit עובד בשיטת הפודים (POD System) ומגיע עם סוללה מובנית 370mAh. הסוללה תומכת בפלט מתח קבוע בעוצה של 3.4V. בחלקו התחתון של המכשיר נמצא חיבור ה- USB דרכו טוענים את המכשיר מסוג USB Micro B (כמו בסמארטפונים של LG).

המכשיר עצמו, כפי שכבר אמרנו, קטן מאוד, בגודל 21mm X 15mm X 70mm, ושוקל 21 גרם בלבד. בקדמת המכשיר ישנו כפתור תפעול יחיד ועליו שלוש מנורות חיווי המתריעות על מצב הסוללה.

ה- Minifit מצויד בפוד בנפח 1.5ml בעל התנגדות של 1.6ohm אשר עובד בצורה מושלמת עם נוזלים מבוססי ניקוטין מלח, אשר הופכים כל שאיפה ממנו לחזקה ועשירה בניקוטין.

ביצועים

יחסית לגודלו של המכשיר כמות האדים שהוא מייצר מאוד מפתיע אך מהר מאוד אפשר להבחין שטעמם של האדים תפל יותר או פחות עצמתי ביחס למכשירים חזקים יותר.

לרוב המאדים נפח הפוד אמור להספיק ליום שלם, וכך גם הסוללה בעיקר אם זוכרים לכבות את המכשיר בין שימוש לשימוש.

אנו ממליצים את ה- Minifit למי שמחפש מכשיר אמין, קטן, פשוט לתפעול וזול יחסית, אך מוכן להתפשר מעט על עצמת הטעם, או למי שמעוניין לעבור לאידוי מסיגריות רגילות ומחפש מכשיר אשר ידמה יותר את "אפקט הסיגריה".

אמ;לק

ה- Minifit הוא ללא ספק אחד המכשירים החזקים ביותר בשוק ביחס לגודלו, ומספק חווית אידוי עשירה בניקטין. המכשיר הינו קטן, קל ומתאים בצורה מושלמת בכף היד. המכשיר מייצר כמות מספקת של אדים אך נופל ב"מבחן הטעם" מה שיכול להוות בעיה לחלק מהמאדים.

עכשיו תורכם… יצא לכם כבר להשתמש במכשיר? יש לכם שאלות שלא ענינו עליהן בסקירה? ספרו לנו על החוויה שלכם ו/או תשאלו אותנו בתגובות.

קנו את המכשיר

שתפו את המאמר

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

השאר תגובה

×

עגלת קניות